מדיניות הפרטיות

 

מועד התחולה – מרץ, 2018

אנו ב-Bikewiser (להלן-"המוכרת") מוקירים את הקשר שיש לנו עמך ומכבדים את הפרטיות שלך. הביקור שלך באתר האינטרנט כפוף למדיניות פרטיות זו ולתנאי השימוש שלנו.

אנא קרא בעיון את המדיניות ותנאי השימוש לפני השימוש באתר וטרם מסירת פרטיך האישיים.

לידיעתך, לאור דינמיות של מדיניות הפרטיות, יתכן ונשנה את המסמך מעת לעת במיוחד ככל שישתנו השירותים המוצעים ו/או התכנים וכד'. הננו ממליצים על קריאה חוזרת של המדיניות. מועד התחולה של מדיניות פרטיות זו מופיע בראש הדף.

מדיניות פרטיות זו מתארת את סוג המידע האישי אותו אנו אוספים באתר האינטרנט של המוכרת בכתובת: www.bikewiser.co.il האופן בו אנו עשויים להשתמש במידע זה והצדדים עמם אנו עשויים לחלוק אותו. מדיניות הפרטיות שלנו מתארת אף את האמצעים אותם אנו נוקטים על מנת לאבטח את המידע ואופן הגישה לפרטיך האישיים, שינוים ומחיקתם. כמו כן מוסבר כיצד תוכל להתנגד לעיבוד המידע האישי שלך או לקבלת הודעות אודות המוצרים והשירותים שלנו.

מדיניות הפרטיות כתובה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אבל היא מיועדת, כמובן, גם לנשים.

המידע שאנו אוספים ואופן השימוש בו

איסוף מידע שאינו אישי

בזמן גלישתך באתר נאסף אוטומטית מידע שאינו מזהה אותך אישית אלא מידע כללי בלבד. כגון משך זמן שהותך באתר, המידע שחיפשת וכד'. מידע זה נשמר באופן אנונימי ומשמש אך לניתוח ובקרה לשם שיפור התוכן ותפעול האתר.

איסוף מידע אישי

באם אינך רוצה לאפשר לנו לאסוף פרטים אישיים אודותיך, אל תספק לנו מידע כזה.

באפשרותך לספק לנו פרטים אישיים בעת ביקורך באתר המוכרת. כך למשל, באם תחליט למלא שאלון מקוון, ייתכן שתתבקש ליתן פרטים מסוימים כגון הדרך ליצירת הקשר עמך (שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר ומספר טלפון) ו/או פרטים נוספים, כגון, קבוצת גילך, תחומי העניין שלך לגבי המוצרים  בהם הינך משתמש וכד'. אינך חייב ליתן מידע זה אך ללא מסירתו לא תוכל ליהנות ממלוא השירותים המוצעים ע"י המוכרת כגון, מבצעים וכד'.

מתי תשתמש המוכרת בפרטיך האישיים

באם בחרת ליתן פרטיך האישיים, המוכרת תהא רשאית להשתמש בפרטים שתספק לשם משלוח הודעות אליך, המכילות בין היתר פרסום, מידע על אירועים, מוצרים, ייעוץ, מבצעים וכיוצא בזה.
באם מסרת פרטיך האישיים ובהמשך תתחרט ותבקש לחזור בך, אנא צור עמנו קשר להסרת שמך מרשימת הכתובות.

באם בחרת ליתן את מספר הטלפון הסלולארי שלך, המוכרת  תהא רשאית להעביר הודעות טקסט המכילות בין היתר, מידע על אירועים, מוצרים, ייעוץ, מבצעים וכיו"ב. המוכרת אינה גובה תשלום עבור משלוח הודעות טקסט, אך ייתכן שספק הטלפון הסלולארי שלך יחייב אותך עבור משלוח ו/או קבלת הודעות טקסט, זמן אוויר וכן כל דמי שימוש אחרים בהם מחייב ספק הטלפון הסלולארי. אם בחרת לקבל הודעות טקסט ובהמשך תתחרט ותבקש לחזור בך, אנא צור עמנו קשר להסרת שמך מרשימת הכתובות.

אם בחרת לספק לנו פרטי יצירת קשר, המוכרת  תהא רשאית לספק לך הודעות שירות בכל אמצעי, לרבות דואר אלקטרוני, ביחס לאתר או לפנות אליך לגבי בקשות או שאלות בנושא שירות לקוחות וכיו"ב.

הודעות כגון אלה נדרשות לשם מתן שירות ולשם מתן מענה לסוגיות אותן אתה מעלה ועל מנת שהמוכרת תוכל לספק לך את רמת השירות הגבוהה לה היא נדרשת.

המוכרת רשאית להשתמש בפרטיך האישיים על מנת שתוכל לספק לך שירות ושימוש באתר המותאמים לך אישית. כך למשל, המוכרת תוכל להציע לך מוצרים בהתאם להעדפותיך.

ביטול הסכמתך

כאמור, אם בחרת לבטל הסכמתך לשימוש בפרטיך האישיים אנו נמחק את נתוניך מן המאגר ונסיר אותך מרשימת התפוצה. תשומת ליבך שאם תבטל את הסכמתך, לא נוכל יותר לספק לך את ההטבות של המוכרת ונמחק את פרטיך האישיים, אם הדבר ידרש לפי בקשתך.

קבלה/הסרה/עידכון מידע

באם תבקש לקבל פירוט אילו נתונים אישיים, אם בכלל, נאספו אודותיך במהלך ביקוריך באתר המוכרת ו/או תבקש להסיר/לעדכן נתונים אישיים, אנא פנה אלינו באחת הדרכים הבאות:

באמצעות תיבת "צור קשר" באתר.

באמצעות דוא"ל: info@bikewiser.co.il

ובאמצעות עמוד הפייסבוק של המוכרת: www.facebook.com/Bikewiser.co.il

למי יינתן המידע

לא נספק את פרטיך האישיים לצדדים שלישיים לשימושם בשיווק מוצריהם ופרסומיהם או שירותיהם לך ללא הסכמתך. איננו מוכרים ואיננו חושפים בדרך אחרת פרטים אישיים אודות גולשים המבקרים באתר המוכרת.

צדדים שלישיים

אנו עשויים להעסיק חברות או יחידים על מנת לבצע פעולות בשמנו בהתאם למדיניות פרטיות זו. כך למשל נעסיק חברות לניתוח נתונים, מומחים לשירות לקוחות, ספקי דואר אלקטרוני, שליחויות וכד'. ייתכן שצדדים שלישיים אלה יקבלו גישה לפרטים האישיים הנחוצים לשם ביצוע תפקידם אך הם אינם רשאים להשתמש במידע זה אלא בשמנו ובהתאם למדיניות פרטיות זו.

בנוסף, בחלק מהמקרים, ייתכן שתקבל הזדמנות להסכים למסירת פרטיך האישיים לצד שלישי כגון חברה נוספת הנותנת חסות לאירוע או למבצע של המוכרת. אם תסכים לכך, אנו נחלוק את פרטיך עם צד שלישי כזה וייתכן שהמידע אותו תספקי לצד שלישי ישמש אותו למטרותיו, בהתאם למדיניות הנהוגה אצלו.

אנו רשאים לחשוף מידע כפי שיידרש בהתאם לכל דין ולכל הוראה של רשות מוסמכת ו/או בית משפט. כן יימסר מידע בעת הפרה ו/או פעילות שנראית לכאורה, המנוגדת לדין. בנוסף, ייתכן שנחשוף כל מידע בעת הצורך כדי למנוע נזק לגופך ו/או לרכושך ו/או לגופו ו/או לרכושו של צד שלישי.

עוגיות (Cookies)

לשם הקלה בשימוש באתר שלנו אנו משתמשים בקבצי Cookies (להלן-"עוגיות"). אלה הם קטעי טקסט השמורים בכונן הקשיח של המחשב שלך באמצעות הדפדפן ונועדו לאסוף מידע המראה לנו כיצד נכנסת לאתר וכיצד אתה משתמש באתר ומדפדף בו. קבצים אלה הכרחיים לצורך שימוש באתר.

באם אינך מעונין לקבל עוגיות תוכל לבקש מהדפדפן להודיע לך על עוגיות או לדחות אותן אוטומטית. אם תדחה את העוגיות שלנו, תוכל עדיין להשתמש באתר, אך חלק מתכונותיו תהיינה מוגבלות.

מדיניות לגבי קטינות

אם טרם מלאו לך 18 שנים, הנך רשאי לגלוש באתר שלנו אולם אסור לך לספק לנו את פרטיך האישיים. אתר זה אינו מיועד לקטינים שטרם מלאו להם 18 שנים ואיננו אוספים ביודעין פרטים אישיים מקטינים שטרם מלאו להם 18 שנים. אם יוודע לנו שקיבלנו בשוגג פרטים אישיים מגולש שטרם מלאו לו 18 שנים, נפעל למחיקת פרטים אלה מן  המערכת.

אופן ההגנה על מידע אישי

אנו נוקטים באמצעי אבטחת מידע באתר זה על מנת להגן עליו מפני חשיפה, שימוש, שינוי והשחתה ללא רשות של פרטים אישיים אותם אתה מספק באתר. הואיל והאתר שלנו מוצע לרשותך באינטרנט הציבורי, פרטיך האישיים שאתה מספק לנו נאספים ברשת גלויה (באינטרנט) וכתוצאה מכך, במקרה של פריצה, צדדים שלישיים לא מורשים עשויים לעיין בהם ולהשתמש בהם. על כן איננו מתחייבים כי האתר יהיה בלתי חדיר לגישה לא מורשית ושימוש לרעה במידע המאוחסן בו.

כללי

נקטנו אמצעים רבים על מנת להבטיח לך גלישה מעולה באתרנו וכי תישמר פרטיותך בהתמדה. אם יש לך שאלות, הערות לגבי מדיניות הפרטיות, אנא פנה אלינו  באחת הדרכים המצויינות לעיל.

לתשומת לבך, בטרם שימוש באתר, מוצע לקרוא היטב את תנאי השימוש באתר כפי שהם מתעדכנים מפעם לפעם.