ביגוד רכיבה, בגדי רכיבה, ביגוד ספורט, ביגוד ספורט חורף, חם צוואר, חם צווארים, חם צוואר שכבה אחת, חם צוואר שכבה כפולה, צעיף, צעיפים, באף, באפים, שרוולי צוואר, מסיכות פנים, ביגוד לרכיבה על אופניים, ביגוד מבודד, ביגוד מגן, Phunkshun, Phunkshun Wear

Phunkshun Wear – ארה"ב

נוסדה באופן רשמי בשנת 2011 למרגלות הרי הרוקי האמריקניים ומתמחה בייצור מסיכות פנים ושרוולי צוואר. במקור תוכננו מוצרי החברה כדי למלא את צרכיהם של מדריכי סקי וסנובורד, אך בהמשך התפתחו לענפי ספורט נוספים, במטרה לעמוד בכל תנאי מזג האוויר ולהגן על המשתמשים מפני איתני הטבע.

כל מוצרי החברה עשויים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים, כאשר תהליך הייצור האקולוגי, מתחילתו ועד סופו, מתרחש על אדמת ארה"ב – בעיר דנבר (קולורדו). זאת על מנת להבטיח הקפדה על פרטים ובקרת איכות יוצאת דופן לכלל המוצרים.

החם-צווארים/באפים של Phunkshun Wear מעניקים לרוכבים:

בד נושם ונמתח

חברת PHUNKSHUN מייצרת בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת. הודות לשימוש בבדים נושמים, במחממי הצוואר שלה אין חורים שדרכם חודר האוויר הקר פנימה, אלא הם עשויים מבד קל ונושם לתחושת נוחות מרבית!

נידוף זיעה וריחות

למוצרים של Phunkshun, יש טכנולוגית odor-control, אשר עוזרת למנוע הידבקות של ריחות לבד המוצר ובנוסף עוזרת לשמור ולהאריך את חיי המוצר.

הגנה מפני קרינת השמש (+UPF 50)

השאירו את קרם ההגנה בבית! הבד שלנו מורכב מערבוב של פוליאסטר וספנדקס, אשר מספק הגנה +UPF 50 מהשמש, הבד חוסם 99.9% מקרני ה-UV המזיקות.

עשויים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים

כל השכבות של מחמם הצוואר, עשויות מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. בכל מוצר ש-Phunkshun מייצרת, נעשה שימוש ב-12 בקבוקי פלסטיק ממוחזרים בממוצע.