במשך זמן רב, לא זכו הפנימיות לתשומת הלב המגיעה להן בתעשיית האופניים.

אנחנו נשנה זאת. החזון שלנו: הפנימית המושלמת – לכביש ולשטח –

אשר פותחה עבור חווית הרכיבה האופטימלית.

אופני שטח

פנימיות שטח – TUBO MTB 

משקל נמוך – עבור צמיגי 29" מדובר על חסכון של יותר מ-100 גר' לכל גלגל, בהשוואה לפנימיות גומי סטנדרטיות (בלי חומר נגד פנצ'רים), ואריזה קטנה כמעט בחצי לטובת חסכון במקום ונשיאה נוחה בעת רכיבה (כפנימית חלופית). העמידות הגבוהה יותר של הפנימיות תורמת גם להגברת בטיחות הנסיעה והגנה מרבית מפני תקלות לא רצויות. ההרכבה שלהן קלה ופשוטה כמו של פנימיות גומי רגילות. בנוסף, הן יכולות לשמש כתחליף חוסך משקל לערכות טיובלס.
פנימיות שטח

פנימיות שטח – TUBO MTB PLUS

מינימום משקל – מקסימום הגנה: קו מוצרים אשר מותאם לצמיגים ברוחב של 2.5" ועד ל-3.0". זהו הסטנדרט כיום באופני שטח חשמליים. משקל נמוך בסך 105 גר' (עבור פנימית 27.5+) מקל על הרוכב ומאריך את חיי הסוללה. בנוסף, נוחות לנשיאה בעת הרכיבה כפנימיות חלופיות ויכולות לשמש גם כתחליף חוסך משקל לערכות טיובלס.
פנימיות שטח רחבות

אופני כביש

פנימיות כביש – TUBO ROAD

עם משקל נוצה בסך 38 גר' בלבד – פנימית הכביש שלנו במידה 700C מציעה חסכון של כ-70 גר בהשוואה לפנימית גומי רגילה וחזקה ממנה פי 2 – יכול להיות קריטי עד השנייה האחרונה של המרוץ. מתאימה לשימוש עם מעצורי דיסק או מעצורי V, וזמינה עם ונטיל צרפתי באורך 42 או 60 מ"מ.

פנימיות כביש

פנימיות סייקלוקרוס/גראבל

מיועדות לצמיגים במידה 700C ברוחב 30 עד 40 מ"מ, ומתאימות לשימוש עם מעצורי דיסק או מעצורי חישוק. עמידות פי 2 מפנימיות גומי רגילות ושוקלות 55 גר' בלבד. האריזה הקטנה ב-50% בהשוואה לפנימיות סטנדרטיות, הופכת אותן גם לשימושיות בתור פנימיות רזרביות, המתאימות לנשיאה בכל כיס!

פנימיות סייקלוקרוס/גראבל

ערכת תיקון

ערכת תיקון – TUBO FLIX KIT

ערכת תיקון שפותחה במטרה לתקן את כל סוגי הפנימיות של טובוליטו. הערכה מכילה 5 מדבקות ידידותיות וקלות לשימוש.

ערכת תיקון